• Kategorie
  • Szukaj
  • Czekolady BIO

Sposób na zdrową, smaczną przekąskę w ciągu dnia? Naturalna, gorzka bio czekolada! Idealna w formie batona (na „kobiece dni” lub po wyczerpującym treningu!), jako dodatek do ulubionej owsianki czy wieczorem - do relaksującego kakao (polecamy na mleku roślinnym!).

Dlaczego przykładowo 100% gorzka czekolada? Zamiast sięgać po popularne słodycze - wybierz produkt, który zapewni nie tylko wspaniałe doznania smakowe, ale wesprze Twój organizm ogromną ilością cennych antyoksydantów! Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy - przyczynia się do wolniejszego starzenia się organizmu oraz walczy z... cukrzycą!

Ale to nie wszystko! Antyoksydanty chronią organizm przed bakteriami - co oznacza, że sięgnięcie po tabliczkę gorzkiej bio czekolady w okresie przeziębień - wspiera Twój organizm w walce z chorobą! Zdrowo, naturalnie i... pysznie! Jej mocno wytrawny smak co prawda wymaga przyzwyczajenia - jednak, gdy już się przyzwyczaisz, nie zamienisz go na żaden inny!

Co więcej, gorzka czekolada jest także świetnym afrodyzjakiem - dzięki wysokiej zawartości kakao, bez sztucznych ulepszaczy! Nie zawiera cukru - nie musisz martwić się więc o nadprogramowe kilogramy po pysznym deserze!

Sięgając po bio czekoladę - masz pewność, że w jej skład wchodzą certyfikowane składniki ekologiczne. Smaczny upominek dla osoby, która na co dzień zwraca uwagę na to, co ma na talerzu? Zdrowa, ekologiczna bio czekolada! Uśmiech osoby obdarowanej - gwarantowany!