• Kategorie
  • Szukaj
  • Słodycze i przekąski BIO

Czy słodycze mogą być zdrowe?

Oczywiście, że tak! Wybierając słodką przekąskę - zwróć uwagę na skład. Zamiast sięgać po słodkie produkty popularnych marek, możesz wybrać ich zamienniki. Ekologiczne, zdrowe snacki to doskonałe uzupełnienie kalorii w ciągu dnia - po wysiłku fizycznym, między posiłkami, wtedy kiedy po prostu masz ochotę!

Słodycze BIO, słodycze bez cukru czy ekologiczne... wybór jest ogromny!

Dlaczego warto wybierać zdrowe słodycze? Jeśli cenisz sobie doskonały smak słodyczy, a przy tym nie chcesz rezygnować ze zdrowych nawyków - to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wszyscy wiemy, że radykalne wyeliminowanie słodkich przekąsek z codziennej diety często prowadzi do ponownego ich wdrożenia - BIO słodycze są więc optymalnym wyborem na drodze do całkowitej rezygnacji z cukru.

Co oznacza „BIO” przy produkcie? „BIO” to nic innego jak żywność produkowana bez użycia chemicznych środków, emulgatorów, antybiotyków, nawozów sztucznych, glutaminianów czy barwników. Kupując produkt „BIO” masz pewność, że jego skład jest czysty i doskonale sprawdzony.

Zamiast czekolady mlecznej - wybierz gorzką, ze zwiększoną ilością kakao, które pozytywnie wpłynie na pracę Twojego mózgu. Miód czy też ksylitol z powodzeniem zastąpią tradycyjny cukier biały - na przykład w ciasteczkach owsianych, z kolei zdrowe słodycze bezglutenowe - takie jak chrupki kukurydziane, w przeciwieństwie do tych z glutenem - wesprą układ trawienny.

Słodycze bez cukru szybko i skutecznie spowodują wzrost Twojej energii w ciągu dnia - bez fundowania zbędnych kalorii! Wybierz swoją ulubioną przekąskę i ciesz się słodki smakiem bez wyrzutów sumienia!