• Kategorie
  • Szukaj
  • Ekologiczne przekąski BIO

Zastanawiasz się, co podawać swojemu dziecku między posiłkami? Nie chcesz rezygnować z pysznego smaku przekąsek dla najmłodszych kosztem ekologicznego, naturalnego składu? Twoje dzieci najchętniej wybierają słodkie, niezdrowe snacki?

Ten problem jest Nam doskonale znany!

Wiemy jak ważna jest jakość przekąsek dla Twoich dzieci - to właśnie z nich czerpią część energii, tak bardzo potrzebnej do prawidłowego rozwoju, edukacji, zabawy. Wiemy też, że pyszny smak zachęca do ich sięgania - dlatego proponujemy Ci naturalne rozwiązania bez cukru, które zadowolą nawet najbardziej wybredne dziecięce podniebienia!


 

W pierwszej kolejności na tapetę bierzemy znane i lubiane chipsy, które - prócz niekorzystnych dla zdrowia substancji - zawierają całe mnóstwo pustych kalorii. Zastępując tradycyjne chipsy o smaku paprykowym czy serowym - chipsami z warzyw czy owoców, możesz mieć pewność, że podajesz swojemu dziecko produkty bez zbędnych ulepszaczy smakowych. Warzywne bądź owocowe chipsy to również świetna metoda, by przemycić w codziennej diecie dziecka nieco więcej niezbędnych mu do prawidłowego funkcjonowania witamin!

Szeroki wachlarz naturalnych, ekologicznych chipsów bez cukru znajdziesz w internetowych sklepach ze zdrową żywnością. Chipsy jabłkowe, kokosowe z dodatkiem kakao, a może bananowe? W sklepie Zdrowie Na Stole znajdziesz wszystkie trzy smaki!

Kolejną zdrową, naturalną formą codziennej przekąski dla dzieci mogą być chrupki bez cukru - ekologiczne, o prawidłowo skomponowanym składzie. Niestety - te, które znajdujemy na półkach w popularnych marketach - tylko zapychają żołądki najmłodszych, nie zapewniając przy tym wartości odżywczych. Decydując się na chrupki kukurydziane wzbogacone mixem strączkowych warzyw czy chrupki z soczewicy z odrobiną przypraw - wiesz, że po zjedzeniu kilku smacznych, naturalnych chrupków, Twój malec otrzyma porcję potrzebnej do dalszych zabaw energii. Kupując tradycyjne chrupki kukurydziane bez dodatków - wybierz tak zwane "chrupki bio", do produkcji których użyto produktów najwyższej jakości bez dodatkowych ulepszaczy.

Twoje dziecko uwielbia batony? Pokaż mu jak smaczne mogą być te naturalne i ekologiczne - bez cukru! Bio baton jabłkowy, baton kokosowy, baton musli z żurawiną, baton migdałowy...

 W sklepach internetowych ze zdrową żywnością znajdziesz całe mnóstwo smacznych, naturalnych propozycji!

To właśnie w dzieciństwie kształtują się zdrowe nawyki żywieniowe - zapewnij swojemu dziecku wspaniałą formę, energię do zabaw i nauki, a przede wszystkim zdrowie!

Smacznie, naturalnie, bez cukru!