• O nas

Projekt-bez-tytulu-1-.png

Jak to się naprawdę zaczęło ;-)

Potrzeba zmiany, rozwoju często pojawia się, gdy w danym momencie coś jest nie tak, coś nam nie pasuje, czujemy, że musimy coś zmienić. Może to być związane z potrzebą zmiany czy to miejsca zamieszkania, czy miejsca pracy, czy stylu życia, albo też sposobu odżywiania. Często ludzie zaczynają zastanawiać się nad tym, co jedzą, gdy ich organizm po wielu latach złego odżywiania już "wysiada" i zaczyna słabnąć. A wtedy dopadają nas: zniżka formy, spadek libido i co najgorsze - wszelkiego rodzaju choroby. 

Należy sobie uświadomić, że choroby zwykle są wynikiem złego odżywiania, i nie mówimy tutaj o przypadkowym złym posiłku, tylko o długotrwałym dostarczaniu ogromnej ilości toksyn, cukrów prostych i innych składników nietolerowanych przez nasz organizm.

Wielu przykrych sytuacji zdrowotnych można uniknąć tylko zastanawiając się nad swoim stylem życia, nad tym, czym żywimy nasz organizm i jaki to ma wpływ na nasze życie. Już same myśli zdziałają cuda.

Taka edukacja jest potrzebna już na etapie wczesnego dzieciństwa. Należy pamiętać, że nasi dziadowie nie musieli zbytnio myśleć o tym, co jedzą, bo jedzenie nie było skażone tak, jak jest to obecnie. Zapewne nasza babcia kiedyś nie rozumiałaby, co to znaczy marchewka BIO;-) Nie mogłaby też zrozumieć, dlaczego prawie wszystkie produkty żywieniowe sprzedawane masowo są naszpikowane toksynami, ogromną ilością cukrów i soli.

Na szczęście... nie wszystkie.

Dlatego postanowiliśmy dostarczać dla Was tylko zdrowe i sprawdzone produkty, pochodzące wprost z Natury, w którą tak mocno człowiek zaczął ingerować. Jeżeli postanowisz, że zaczniesz od dziś, od teraz jeść zdrowe produkty możesz być pewien, że organizm Tobie za to podziękuje - staniesz się po prostu zdrowszym człowiekiem, a przez to będziesz miał więcej energii do życia pełnią życia.

Wiem o czym piszę, bo sama tego doświadczyłam.

Joanna-GO

joanna-go@zdrowienastole.pl