• Nasi eksperci i wpółpracownicy

Nasi eksperci i współpracownicy to osoby wykwalifikowane, które służą swoją wiedzą i doświadczeniem, doradzając nam, naszym klientom i czytelnikom w różnych dziedzinach związanych z aktywnością, żywieniem i dietetyką. Wspólnie z nimi tworzymy porady oraz artykuły na naszym blogu.
Strona "Zdrowie na stole" jest sklepem internetowym ze zdrową żywnością i jednocześnie aktywnie promuje zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną, dobre żywienie i zdrową dietę. Wśród naszych ekspertów i współpracowników znajdują się specjaliści z różnych dziedzin, takich jak dietetyka, trenerzy personalni, lekarze czy psycholodzy. Razem tworzymy wartościowe treści, porady oraz artykuły, które pomagają naszym czytelnikom lepiej zrozumieć swoje ciało oraz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Na stronie można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego oraz ogólnych zasad zdrowego stylu życia.

Zdjęcie eksperta 1

Sandra Kania – dietetyk kliniczny, technolog żywienia

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka kliniczna – od 2013 roku prowadzi prywatny gabinet w Kędzierzynie-Koźlu (woj.opolskie) i Raciborzu (woj.śląskie). Miłośniczka zdrowego stylu życia, ekologicznych przepisów, górskich wędrówek i dobrej książki. Na co dzień – spełniona Mama. Jak twierdzi – dietetyka to nie tylko jej praca, ale również największa pasja. W wolnych chwilach – amatorsko uczestniczy w biegach dystansowych i przeszkodowych.


Więcej informacji
Zdjęcie eksperta 2

Łukasz Szczotka - fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, pasjonat swojego zawodu, instruktor treningu personalnego i odnowy biologicznej. Na co dzień założyciel Centrum Rehabilitacji „Fizjo-zdrowie” w Kędzierzynie-Koźlu na Opolszczyźnie, w którym pracuje głównie z osobami, wymagającymi fizjoterapii ortopedycznej i neurologicznej. Dzięki rehabilitacji i terapii manualnej pozwala pacjentom nie tylko pozbyć się bólu, ale również wrócić do pełnej sprawności między innymi po urazach, kontuzjach i wypadkach. Prywatnie fan boksu i miłośnik dobrej książki. Przed rozpoczęciem prowadzenia własnego centrum zdrowia, pracował kilka lat w opolskich szpitalach, stosując techniki fizjoterapii takie jak masaże, osteopatia i kinezyterapia.

Więcej informacji
Zdjęcie eksperta 3

Justyna Markiewicz - autorka bloga

Miłośniczka zdrowego stylu życia - na bieżąco monitorująca trendy w suplementacji, dietach, eko-gadżetach. Przeprowadza rozmowy z Ekspertami, porusza najciekawsze wątki, wyszukuje praktyczne porady. Wie co w trawie piszczy! Tworząc treści na bloga – łączy dwie ogromne pasje: zdrowy styl życia z... pisaniem! Uwielbia podróże, treningi w domowym zaciszu oraz swojego psa Mirona. W wolnych chwilach zaczytuje się w klasycznej, polskiej poezji.

Więcej informacji