• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy solne

Czy aranżacja wnętrza może być prozdrowotna? Lampy solne udowadniają, że... tak! Ekologiczne bryły soli zamocowane na estetycznych podstawach, wewnątrz których zamieszczane są oprawki elektryczne – cieszą się nie lada popularnością!  Czy sól himalajska zawarta w lampach rzeczywiście ma wpływ na nasz stan?

Lampy solne dla zdrowia

Działanie lampy solnej opiera się na podniesieniu poziomu jonów ujemnych w pomieszczeniach, w których palona jest bryła. Dzięki zawartości naturalnej soli himalajskiej – stanowi ekologiczny jonizer, poprawiający nasze samopoczucie. Dla przykładu – zapalając lampę solną przed snem osiągniemy ten sam efekt co przy wizycie w kopalni soli. Lampa solna jest więc nie tylko wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, ale przede wszystkim...skutecznym!

Ekologiczna lampa solna

Czy lampy solne są dla każdego? Z całą pewnością – tak! Jeśli chcemy poprawić swoje zdrowie i samopoczucie – ten prozdrowotny gadżet powinien znaleźć miejsce w naszym domu. Lampy solne (na przykład te od Himalayan Salt) szczególnie polecane są osobom, zmagającym się na co dzień z problemami układu oddechowego, bezsennością czy przepracowaniem. Lecznicza sól himalajska w kontakcie z ciepłem wytwarzanym przez oprawkę wewnątrz bryły - poprawia koncentrację oraz niweluje działanie sprzętu elektronicznego. Szczególnie polecamy umieszczenie lampy w okolicy komputera lub telewizora - jej kojące światło pomoże zrelaksować się po intensywnym dniu.

Jak wybrać lampę solną?

Decydując się na zakup lampy solnej dla siebie i swojej rodziny – zwróć uwagę na miejsce, w którym dokonujesz zakupu. Naturalne lampy wysokiej jakości, zawierające odpowiednio dużą bryłę soli, która warunkuje skuteczne działanie (minimum 2 kg) znajdziesz w sklepach ze zdrową żywnością, ekologicznymi suplementami i naturalnymi kosmetykami. Ten prozdrowotny gadżet nie tylko zadba o oryginalny wystrój w Twoim domu – ale przyczyni się do zdrowego snu oraz właściwej regeneracji. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym warto wesprzeć swój organizm naturalnym jonizerem, redukującym ilość szkodliwych drobnoustrojów w naszym domu. Co więcej, ekologiczna lampa solna to również świetna pomoc w walce z alergią oraz chorobami skóry!

Kliknij i przeczytaj więcej na temat lamp solnych.