• Kategorie
  • Szukaj
  • BIO ketchup i sosy

Ketchup to smaczny sos pomidorowy, który zna chyba każdy z Nas! Uzupełnia nie tylko smak Naszych ulubionych kanapek, ale stanowi również idealny dodatek do sosów, mięs, frytek, makaronów czy gotowych dań. Niestety - tradycyjny ketchup, prócz pysznego smaku, oferuje Nam całe mnóstwo substancji niekorzystnych dla zdrowia. A co gdyby zastąpić standardowy skład ketchupu nieco bardziej przemyślanym, ekologicznym i zdrowym, nie rezygnując przy tym z walorów smakowych? Przychodzimy z pomocą!

Co zyskasz, wybierając naturalne bio ketchupy?

Przede wszystkim możesz być pewien, że w naturalnym, ekologicznym ketchupie nie znajdziesz negatywnych dla formy i dobrego samopoczucia składników GMO, czyli modyfikowanych genetycznie, które zwiększają ryzyko otyłości oraz mają negatywny wpływ na płodność człowieka.

Co więcej, zawarty w bio ketchupach cukier trzcinowy (zdrowy zamiennik cukru białego) wspiera uzyskanie i utrzymanie sprawnej, atrakcyjnej sylwetki - dzięki czemu możesz cieszyć się nie tylko świetną formą, ale i doskonałym samopoczuciem. Część bio ketchupów została posłodzona syropem z agawy czy koncentratem soku jabłkowego - dzięki czemu wiesz, że podajesz sobie i swojej Rodzinie nie tylko wyśmienity, ale i zdrowy produkt!

Bio ketchupy kupisz w sklepie ze zdrową żywnością - na przykład w sklepie internetowym Zdrowie Na Stole znajdziesz bio ketchup bezglutenowy, ze specjalnym przeznaczeniem dla dzieci - ale nie tylko. Z chęcią sięgnie po niego każdy, kto wie jak ważne dla zdrowia jest prawidłowe odżywanie swojego organizmu.

Dzięki brak glutenu w składzie ulubionego ketchupu - unikniesz kłopotów z układem pokarmowym czy alergicznych wysypek.

Masz ochotę na zdrowy ketchup w wersji łagodnej? A może preferujesz wyrazistość przypraw? Nie musisz wybierać! Naturalne, ekologiczne bio ketchupy dostępne są w obu wersjach - większość składników w nich zawarta, to produkty certyfikowane, a Ty możesz mieć pewność, że smaczny smak  i przyjemna konsystencja ketchupy pochodzi ze sprawdzonego źródła, które wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie!

Wypróbuj naturalne bio ketchupy i... poczuj różnicę!