• Kategorie
  • Szukaj
  • Musy warzywne i owocowe

Musy warzywne to zdrowe i smaczne przekąski, po które warto sięgać w ciągu dnia - w przerwie podczas pracy, przed treningiem lub po aktywności fizycznej lub - po prostu -  gdy czujesz, że Twój poziom energii drastycznie spada. Dlaczego musy warzywne? Wybierając zdrowy mus dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników - witamin, minerałów, związków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki musom łatwo, szybko i smacznie zaspokoisz uczucie głodu, nie rujnując przy tym swojej zdrowej diety - to właśnie musy stanowią idealny, lekki zamiennik słodyczy czy słonych przekąsek. Pyszne, ekologiczne musy najczęściej zamknięte są w poręcznych tubkach, które możesz zabrać ze sobą - sprawdzą się na spacerze z dzieckiem, w biurze jako drugie pożywne śniadanie czy podczas wycieczki, gdzie opakowanie przekąsek ma szczególne znaczenie.

Szczególnie najmłodsi pokochają wygodę tubki! Zabierz ulubiony mus do plecaka, na wycieczkę czy plac zabaw! Szybka, ekologiczna przekąska to strzał w dziesiątkę - w sam raz między posiłkami!

Sięgając po apetyczne, zdrowe musy dbasz nie tylko o swoją formę fizyczną, ale i samopoczucie - to właśnie uczucie głodu sprawia, że spontanicznie sięgamy po niezdrowe przekąski, po których zaledwie przez moment czujemy się dobrze. Już chwilę po spożyciu wysoko kalorycznego batona czy paczki ulubionych chipsów - uczucie pobudzenia spada... Inaczej sprawa ma się w przypadku przekąsek pełnych cennych składników. Wybierając mus warzywny warto zwrócić uwagę na skład - najkorzystniejszy dla zdrowia jest mus ekologiczny. Wybierając „ bio mus” możemy mieć pewność, że do jego produkcji użyto starannie wyselekcjonowanych składników - wytworzonych bez użycia nawozów sztucznych, pestycydów, antybiotyków czy emulgatorów.

Wybierz swój ulubiony smak i ciesz się licznymi właściwościami prozdrowotnymi smacznej, ekologicznej przekąski!

Większość musów warzywnych opartych jest na musie marchewkowym - zawarty w nim betakaroten zapewnia nie tylko utrzymanie pięknej opalenizny i gładkiej cery, dba o wzrok i układ pokarmowy. Nie potrafisz zrezygnować ze słodkiego smaku? Wybierz mus warzywny z domieszką musu owocowego, który nada całości delikatnej słodyczy!

Pysznie, zdrowo i... kiedy tylko chcesz! Smacznego!