• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne pasty do zębów

Naturalne pasty do zębów

Jeśli bliska Ci jest idea zdrowego stylu życia i zwracasz uwagę na skład kosmetyków, których używasz, na pewno zainteresują Cię naturalne pasty do zębów. Choć nie są jeszcze tak znane, jak ekologiczne mydła czy szampony, to na pewno warto się w nie zaopatrzyć i wypróbować ich działanie.

Z czego składają się naturalne pasty do zębów?

Naturalne pasty do zębów to produkty powstałe na bazie organicznych składników roślinnych i mineralnych. Są wśród nich zarówno rośliny i zioła bardzo dobrze nam znane jak szałwia, mięta czy rokitnik, jak też takie, które występują na dalekiej Syberii. Niektóre z past zawierają aktywny węgiel o właściwościach wybielających lub glinkę, która wykazuje działanie reminalizacyjne i bakteriobójcze. Zdecydowana większość składników używanych do produkcji tego typu past jest całkowicie naturalna i pochodzi z ekologicznie czystych rejonów. Doskonała jakość w wielu przypadkach jest potwierdzona certyfikatem BIO, świadczącym o ekologicznym charakterze pasty i przyjaznym dla środowiska procesie produkcji.

Jak działają naturalne past do zębów?

Zaletą eko past do zębów jest nie tylko ich skład, ale również skuteczność. Naturalne pasty wykazują podobne działanie, jak te tradycyjne, choć pozbawione są agresywnych i szkodliwych dla zdrowia substancji. Zawarte w nich ekstrakty z ziół, minerały i olejki roślinne oprócz tego, że oczyszczają zęby, zapobiegają też powstawaniu kamienia nazębnego, łagodzą podrażnienia i odświeżają oddech. Niektóre z produktów działają wybielająco i mają pozytywny wpływ na szkliwo, inne mają właściwości przeciwzapalnie i zapobiegają dolegliwościom związanym z nadwrażliwością zębów. Wszystkie pasty są całkowicie bezpieczne i można ich używać do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Naturalne pasty dla całej rodziny

Nasza oferta to szeroki wybór past ekologicznych, wśród których znaleźć można zarówno produkty dla dorosłych, jak i dla dzieci. Te przeznaczone dla młodszych członków rodziny charakteryzują się przyjemnym smakiem oraz dużą zawartością witamin i minerałów wzmacniających dziecięce uzębienie. Pasty dla dorosłych mają różne przeznaczenie – są wśród nich produkty o właściwościach reminalizacyjnych, wybielających lub takie, które nadają się do zębów nadwrażliwych. Wybór odpowiedniej pasty to pierwszy krok do zdrowego i pięknego uśmiechu.

Bio pasty w naszym sklepie

Ponieważ sklep Zdrowienastole.pl zajmuje się sprzedażą produktów powstałych z naturalnych składników, nie mogło w nim zabraknąć tak ważnych artykułów służących do codziennej higieny jak pasty do zębów. Nasz asortyment to pasty pochodzące od znanych polskich i zagranicznych producentów zajmujących się wytwarzaniem kosmetyków ekologicznych, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Produkty dostępne są w różnych opakowaniach – od klasycznej tubki po szklane słoiczki, dzięki czemu można wybrać najwygodniejszą dla siebie formę. Wszystkie oferowane kosmetyki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz mają korzystny wpływ na stan i higienę jamy ustnej.