• Sposoby płatności

loga_bankow_blue_media.png

W naszym sklepie dostępne są następujące sposoby płatności:

 • Szybka płatność Blue Media –  jeden z najbardziej popularnych, wygodnych i bezpiecznych sposobów dokonania wpłaty przy wykorzystaniu Internetu. Jest to płatność bez opłat po Waszej stronie, koszt pokrywamy my.  Cały proces płatności odbywa się szybko a przede wszystkim przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Płacąc wybieracie swój bank i dokonujecie opłaty. Każda płatność musi być potwierdzona zgodnie z procedurami w Waszym banku. Należność z reguły otrzymujemy natychmiastowo i wówczas możemy niezwłocznie przystąpić do realizacji zamówienia.
 • Płatność przelewem – za pośrednictwem takiej formy płatności wpłaty należy dokonać na podany numer rachunku bankowego w mBanku: 50 1140 2004 0000 3502 7996 3625 lub jeżeli korzystacie z BLIKa - wystarczy wpisać numer telefonu 663490400 zamiast całego numery rachunku. Ważne, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie naszego sklepu, natychmiast rozpoczynana jest realizacja zamówienia. Przelewy tradycyjne księgowane są na naszym koncie najczęściej nastęnego dnia rano. Natychmiast księgowane są zaś następujące typy przelewów:
  • przelew BLIK na numer telefonu 663490400.
  • przelew tzw. natychmiastowy, express lub Blue Cash,
  • przelew tradycyjny z mBanku
 • Płatność kartą - za pośrednictwem Szybkiej płatności Blue Media - jest wygodną, bez opłat i bezpieczną formą płatności.

  Uwaga: Ze względu na wysokie prowizje naszego banku nie przyjmujemy przelewów zagranicznych. Dla osób, które nie posiadają rachunku w polskim banku, proponujemy płatność kartą.

Proszę również pamiętać, że każda płatność jest przez nas natychmiast potwierdzona mailowo. 

 • Płatność przy odbiorze - pobranie  - polega na dokonaniu płatności gotówką przy odbiorze towaru u kuriera lub w przypadku paczkomatów - płatność kartą w paczkomacie. Do takiej formy płatności doliczana jest dodatkowa opłata 5 zł za realizację każdego zamówienia. W tym przypadku nie stosujemy również Dostawy Gratis. Dodatkowo, przy pierwszym zamówieniu za pobraniem, zanim wyślemy paczkę będziemy dzwonić na podany w zamówieniu numer telefonu w celu potwierdzenia zamówienia.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do udanych zakupów. W przypadku wątpliwości lub uwag dotyczących form płątności, prosimy przede wszystkim o kontakt mailowy lub telefoniczny.