• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne świece sojowe

Świece sojowe Your Candle to wysokiej jakości produkt naturalny w bardzo atrakcyjnej cenie. Świece wprowadzają do naszego domu, mieszkania, biura nasze ulubione zapachy.

Swiece zapachowe to idealny gadżet lub prezent.

Przeczytaj czym są naturalne świece sojowe - kliknij tu, aby przejść do opisu.


Świece towarzyszą Nam na co dzień - stanowią estetyczną ozdobę stolika nocnego, pomagają w odprężeniu i relaksacji, a także uzupełniają ulubione rytuały - z książką, kąpielą czy medytacją. Rynek prześciga się w coraz to bardziej wyszukanych propozycjach wizualnych i zapachowych - jednak czy intensywne palenie świecy aby na pewno korzystnie działa na Nasze zdrowie i dobre samopoczucie? Tak - jeśli... wybieramy świece sojowe!

Ekologiczne świece sojowe - z czego są zrobione 

Ekologiczne świece sojowe nie zawierają tradycyjnego wosku - wosk w nich zawarty to ekologiczny wosk sojowy, czyli - innymi słowy - utwardzony olej sojowy. Jego prozdrowotne działanie wykorzystywane jest nie tylko podczas zabiegów kosmetycznych, ale również w aromaterapii, która pomaga w osiągnięciu stanu odprężenia.

Na korzyść ekologicznych świec sojowych działa także fakt niewydzielania nieprzyjemnych zapachów podczas gaszenia - co często zdarza się w przypadku świec parafinowych. Jeśli chcemy mieć realny wpływ na środowisko - również powinniśmy wybrać ekologiczną świecę sojową. Parafina, występująca w świecach tradycyjnych, jako produkt ropopochodny - przyczynia się do powstawania procesów zanieczyszczeń.

Naturalne świece sojowe - dlaczego je kochamy?

Co istotne - to właśnie ekologiczne świece sojowe są wprost stworzone dla alergików. Niezależnie czy wybierzesz świecę sojową bezzapachową czy wzbogaconą olejkami eterycznymi -  możesz mieć pewność, że nie uczuli Cię żadna z substancji standardowych świec. Dlaczego? Dlatego, że... po prostu - tych substancji w niej nie ma.

Dobrej jakości, ekologiczne świece sojowe kupisz w sklepie ze zdrową żywnością - wybierając te z oferty sklepu Zdrowie Na Stole, masz możliwość przetestowania wielu interesujących wersji zapachowych sprawdzonej marki Your Candle. Świece zamknięte w niezwykle miłych dla oka, estetycznych słoiczkach z uroczymi nakrętkami pomogą Ci w codziennym relaksie, a także sprawdzą się w roli... prezentu!

Wybierając słodki zapach z linii gourmet (polecamy mango i panna cottę z malinami!) łatwiej zrezygnujesz z ulubionej słodkiej przekąski - jej smak w stu procentach wynagrodzi Ci wspaniała, ekologiczna woń ulubionej świecy!

Ciesz się chwilą wyłącznie dla siebie - zdrowo, ekologicznie, naturalnie!