• Dostawa

dostawa1.png
Czas realizacji zamówienia

Zamówione produkty staramy się wysyłać w tym samym w dniu, w którym zamówienie zostało złożene i opłacone. Zamówienia wysyłamy w dni robocze.

Terminy dostaw dla poszczególnych produktów mogą być różne. Przy każdym produkcie podajemy czas dostawy. Jeżeli w zamówieniu znajdują się produkty o różnych terminach dostawy, paczkę wysyłamy najpóźniej w najdłuższym terminie wskazym w zamawianych produktach. Jeżeli zamówienie ma być podzielone na dwie lub więcej przesyłek spójnych pod względem terminu wysyłki - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzgodnienia z nami sposobu wysyłki.

Jeżeli wysyłka zamówienia nastąpi w terminie późniejszym niż wskazany w zamawianych produktach, zwracamy 1% kwoty zamówienia za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia, nie więcej jednak niż 5% wartości zamówienia. Zwrot kwoty dotyczy wyłącznie zamówień opłaconych i nastąpi po wygaśnięciu prawa Klienta do odstąpienia od umowy kupna pod warunkiem, że wcześniej Klient nie odstąpił od tej umowy. Zwrot kwoty zostanie dokonany przelewem na rachunek, z którego opłacono zamówienie. Za wyraźną zgodą Klienta, zwrot może być zamieniony na kod rabatowy do wykorzystania na kolejne zakupy.

Jeżeli wartość zamówionych produktów wynosi co najmniej 40 zł, dostawę możemy realizować w cenie 0,0 zł za pomocą usługi ORLEN Paczka.

Jeżeli wartość zamówionych produktów wynosi co najmniej 99 zł, dostawę realizujemy w cenie 9,99 zł za pomocą paczkomatów inPost.

Jeżeli wartość zamówionych produktów wynosi co najmniej 249 zł - dostawę realizujemy gratis, do wyboru - za pomocą kuriera lub paczkomatów. (Uwaga: w przypadku przesyłki płatnej u kuriera, tzw. "za pobraniem" pobieramy 1,99 PLN na rzecz obsługi płatności przez kuriera).

Dostawa gratis lub w obniżonej cenie jest bardziej korzystna, jeżeli zamówienie zostanie opłacone. W przypadku zamówienia "za pobraniem" koszt dostawy może być wyższy, o czym ewentualnie informujemy przed złożeniem zamówienia.

Formy płatności

 • przelew bankowy – numer rachunku bankowego w mBanku: 50 1140 2004 0000 3502 7996 3625. (lub BLIK na numer tel. 663 490 400) - w tytule przelewu prosimy zapisać numer zamówienia;
 • Szybkie płatności (BlueMedia, SkyPay, AutoPay) - bezpieczna płatność kartą, BLIK, przelew pay-by-link z Twojego banku;
 • pobranie – płatność gotówką ub kartą przy odbiorze lub w paczkomacie (proszę wcześniej upewnić się, że wybrany przez Ciebie paczkomat posiada funkcję płatności);
 • odbiór własny - prosimy o wcześniejszą informację celem umówienia się po odbiór produktów: 05-140 Serock.

Płatność przed wysyłką (przedpłata):

 • Paczkomaty InPost do 25 kg – 11,99 zł, 9,99 zł powyżej 99 zł
 • umieszczenie w paczkomacie w najbliższą sobotę - dopłata 4,99 zł,
 • Kurier do 30 kg – 15,99 zł;
 • Odbiór osobisty: 0 zł

Płatność przy odbiorze (pobranie)

 • Paczkomaty InPost do 25 kg - 15,99 zł
 • umieszczenie w paczkomacie w najbliższą sobotę - dopłata 4,99 zł,
 • Kurier do 30 kg – 19,99 zł;
 • Odbiór osobisty: 0 zł

Zamówienia przekraczające wagi określone dla danego rodzaju przesyłki są traktowane jako kolejna wysyłka lub jej wielokrotność, przy czym rabat uzależniony od kwoty zamówienia nie jest uwzględniany.

Przy pierwszym zamówieniu za pobraniem, zanim wyślemy paczkę będziemy dzwonić na podany w zamówieniu numer telefonu w celu potwierdzenia zamówienia.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do udanych zakupów. W przypadku wątpliwości lub uwag dotyczących dostawy, prosimy przede wszystkim o kontakt mailowy lub telefoniczny.