• Kategorie
  • Szukaj
  • Produkty NaturAvena

NaturaVena to polska marka, produkująca od ponad 10 lat naturalne, ekologiczne produkty na Nasz stół. Coraz więcej z Nas wybiera zdrową, nieprzetworzoną żywność - mając świadomość tego, jak bardzo codzienna dieta wpływa na funkcjonowanie organizmu. Produkty NaturaVeny znajdziesz w sklepie ze zdrową żywnością - sprawdź topsellery sklepu internetowego Zdrowie Na Stole i... sięgnij po sprawdzone!

Numerem jeden wśród najchętniej wybieranych produktów marki NaturaVena jest Passata Pomidorowa Klasyczna - czyli bio sos pomidorowy o zdrowym, ekologicznym składzie. Zastosowanie passaty jest szerokie - możesz wykorzystać ją do codziennych posiłków w formie sosu do makaronu, dań mięsnych czy rybnych. Zarówno pomidory w niej zawarte, jak i sól morska, pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, co daje Ci pewność, że wybierasz produkt wysokiej jakości.

Jedną z ciekawszych propozycji asortymentu NaturaVeny jest również sok z bio cytryny - zdrowa alternatywa kwasku cytrynowego, którym tak chętnie doprawiamy herbatę. Sok z cytryny to cenna źródło witaminy C, która nie tylko wzmacnia organizm w czasie przeziębienia, ale również korzystnie wpływa na skórę - redukując przebarwienia i oznaki zmęczenia. Sok z bio cytryny wykorzystasz także do przyrządzenia ulubionych sosów, sałatek czy deserów! Naturalnie pyszne!

Czy rosół może być naturalny i zdrowy? Oczywiście, że tak - jeśli standardową kostkę rosołową zastąpisz bio kostką warzywną marki NaturaVena. Ekologiczna kostka nie zawiera glutenu oraz oleju palmowego - a Ty możesz cieszyć się zdrowym, naturalnym smakiem ulubionej zupy! W składzie bio kostki znajdziesz między innymi masło Shea, rozmaryn, tymianek, czosnek czy paprykę. Zupa też może być lekka i zdrowa!

Odwiedź sklep ze zdrową żywnością Zdrowie Na Stole i sprawdź szeroki wachlarz produktów marki NaturaVena!