• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne soki

Czym różni się bio sok od standardowego soku, dostępnego na półkach marketu? Przede wszystkim jakością składników - w bio sokach znajdziemy wyłącznie zdrowy i naturalny skład, który nie tylko zaskoczy Nas wspaniałym smakiem warzyw i owoców, ale również zapewni doskonałą formę i samopoczucie!

Sięgając po ulubiony sok z etykietą „bio” możesz mieć pewność, że składniki potrzebne do jego przygotowania, pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych. Co ciekawe, większość bio soków zawiera wyłącznie jeden składnik (przypominamy - im krótszy skład, tym lepiej dla Ciebie i Twojego zdrowia!) - sok wyciskany z konkretnego owocu czy warzywa. Zdarza się, że bio soki są delikatnie dosładzane dla smaku - najczęściej ekologicznym, naturalnym cukrem (na przykład erytrytolem). Owoce, dzięki fruktozie - zawartych w nich zdrowych cukrach pochodzenia naturalnego - często same z sobie są wystarczające słodkie, co sprawia, że Twój bio sok jest nie tylko zdrową, dodającą energii płynną przekąską w ciągu dnia, ale również prawdziwą chwilą przyjemności! W asortymencie sklepu Zdrowie Na Stole znajdziesz bio soki w wielu zdrowych wersjach smakowych - firm takich jak (między innymi): Bio Food, NaturaVena, Alce Nero czy Dary Natury. Jednak bio sok to nie tylko zdrowe nawodnienie Twojego organizmu! Możesz wykorzystać go na wiele sposobów - wybierając bio sok o smaku cytryny bądź limonki jako alternatywę tradycyjnego kwasku cytrynowego, bio sok z aloesu wykorzystasz podczas ulubionych zabiegów kosmetycznych, natomiast sok z czosnku niedźwiedziego wspaniale doprawi Twoją zupę czy mięso! Wybierając bio soki do swojej domowej spiżarni - koniecznie zwróć uwagę na te wzmacniające odporność (polecamy bio sok z granatu i dzikiej róży!), na sok z brzozy (sprawdzi się przy problemach skórnych - wspomaga gojenie się ran!) oraz na hit, zapobiegający wypadaniu włosów - bio sok z kiszonej kapusty!

W ciągu dnia trudno jest Ci znaleźć chwilę na zbilansowany, zdrowy posiłek? Nie dopuść do uczucia głodu! Jeśli nie masz czasu na obiad czy podwieczorek - wypij buteleczkę bio soku, która wzmocni Twój organizm i poprawi samopoczucie! Smacznego!