• Kategorie
  • Szukaj
  • Słodycze słodzone ksylitolem

Kto z Nas nie lubi smaku słodyczy? Na sklepowych półkach wręcz roi się od wszelkiej maści cukierków, czekolad, pełnych kalorii batonów, lodów i żelków... Trzymając zdrową dietę na co dzień - zdarza się, że ulegamy słodkiej pokusie i sięgamy po wysokokaloryczną przekaskę. Tym samym - dostarczamy organizmowi wiele pustych kalorii, fundując sobie zastrzyk energii na krótką chwilę... Gdy znów odczujemy głód - mamy ochotę sięgnąć po więcej. Rozwiązaniem na chwile słodkiej słabości są... słodycze słodzone ksylitolem!

Czym jest ksylitol? To zdrowy i naturalny zamiennik cukru białego - pozyskiwany z brzozy, posiadający indeks glikemiczny na poziomie 13 (niezwykle niski!), chętnie wybierany przez osoby zmagające się z cukrzycą. Co więcej, ksylitol to świetny prebiotyk - wspiera florę bakteryjną jelit! Jak by tego było mało - nie powoduje próchnicy i... zapewnia świeży oddech!

Wybierz słodycze z dodatkiem zdrowego ksylitolu dla siebie i... ciesz się naturalnym smakiem bez wyrzutów sumiena!

Masz ochotę na cukierki owocowe? Słodzoną zdrowym zamiennikiem cukru gumę do życia (dostępna w wygodnej tubie, którą możesz mieć zawsze pod ręką!)? A może zdrową, naturalną czekoladę z dodatkami? Tę w formie uroczego serca, idealną na prezent i wiele innych ekologicznych słodyczy z dodatkiem zdrowego ksylitolu znajdziesz w internetowym sklepie ze zdrową żywnością Zdrowie Na Stole! Ale to nie wszystko! W Naszej ofercie znajdziesz także znane i lubiane przez wszystkich ciasteczka - między innymi zdrowe, ekologiczne ciasteczka orkiszowe firmy Santini czy dodające energii migdały w aromatycznej ciemnej czekoladzie!

Nie wyobrażasz sobie ulubionej owsianki, budyniu, sałatki owocowej czy naleśników bez dodatku cukru? Możesz zwiększyć ich wartość prozdrowotną dodając naturalny ksylitol! Zamów większe opakowanie - na przykład torebkę 500 g firmy Santini - lub wybierz formę 40 wygodnych saszetek - każda o pojemności 5 g! Zaskocz siebie i swoich gości zdrowym i naturalnym zamiennikiem tradycyjnego cukru!

Odwiedź sklep ze zdrową żywnością Zdrowie Na Stole i wybierz słodycze z dodatkiem ksylitolu dla siebie i swojej rodziny!