• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - HELPA

Kaszki dla dzieci Helpa to wyjątkowe produkty w naszym sklepie, ponieważ przeznaczone są dla najmłodszych. O zdrowie dziecka warto zadbać zwracając szczególną uwagę na to, by znajdujące się na jego talerzu produkty były nie tylko wygodne do przygotowania, ale też pozbawione sztucznych dodatków oraz cukru, wzbogacone o naturalne zboża i owoce dostarczające mnóstwa błonnika, witamin, a także składników mineralnych.

Kaszki Helpa – zdrowie dziecka na co dzień

W skład kaszek Helpa Czary Mamy wchodzą mieszanki kaszek pochodzących z doskonałej jakości zbóż. Wyjątkowo łatwo je przygotować łącząc z wodą i gotując. Dostępne są w sprzedaży zarówno kaszki zbożowe, jak i te wzbogacane naturalnymi owocami liofilizowanymi – Helpa Łyżka Smaku.

Każdy rodzic w trakcie rozszerzania diety malucha interesuje się zagadnieniem zdrowego żywienia, w którego wartości idealnie wpisują się produkty Helpa. To marka, która od lat wspiera rodziców w kształtowaniu zdrowych, prawidłowych nawyków żywieniowych, pomagających dziecku prawidłowo się rozwijać i wzmacniać naturalną odporność!

Łyżka Smaku Helpa – kaszki, które dzieci uwielbiają

Niemowlęta uwielbiają słodkie smaki, ale jednym z najlepszych wyborów żywieniowych, jakie rodzic może podjąć za dziecko, warunkujących jego zdrowie, jest unikanie dodawania rafinowanego cukru do codziennych posiłków. Wskazane są za to jak najbardziej owoce – słodkie i aromatyczne z natury! Liofilizowane truskawki, maliny czy inne mają postać delikatnego proszku i w zestawieniu z kaszką zbożową nadają jej koloru, smaku oraz aromatu bez konieczności dosładzania. Dzieci uwielbiają słodziutkie, dojrzałe owoce z ekologicznych upraw, więc z pewnością pokochają te produkty, a Ty masz pewność, że dajesz im wszystko, co najlepsze! Kaszki dla dzieci Helpa dostarczają maluchom błonnika, witamin, mikroelementów, a dzięki zawartości węglowodanów pochodzących ze zbóż sprawiają, że ich brzuszek jest zawsze najedzony.

Różdżki Smaku – pyszne dodatki do jedzenia marki Helpa

Oprócz pysznych kaszek, w naszej propozycji mamy jeszcze coś ekstra, co pomoże zaczarować dania serwowane maluchowi. Oferowane przez markę Helpa Różdżki Smaku to wyjątkowe produkty wykonane z liofilizowanych warzyw i owoców. Ich naturalny skład sprawia, że dostarczają dziecku wielu wartościowych składników. Ale mają też mnóstwo innych zalet. To idealny sposób, by przemienić zwykłą kaszkę w kolorowe danie, a także świetna okazja do zabawy i nauki trudnych słów. Maluch może samodzielnie, pod kontrolą opiekuna, dosypać „magiczny” proszek do śniadania czy kolacji, udając, że czaruje danie. Ten pyszny dodatek do potraw z pewnością zachęci niejadka do skosztowania śniadania czy kolacji w trudniejsze dni.

Fantastyczne produkty marki Helpa dostaniesz w naszym sklepie internetowym – przejrzyj dostępną ofertę i przekonaj się, że ekologiczne produkty na bazie zbóż, warzyw i owoców bez dodatku cukru mogą z powodzeniem zająć ważne miejsce w Twojej kuchennej szafce i nauczyć Twoje dziecko zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Sprawdź koniecznie kolorowe kaszki i przekąski Helpa i rozpocznij nowy etap w żywieniu maluszka.