• Aktywność fizyczna

Zdjęcie autorki

Paulina Petri

"Kiedyś się bałam i nie robiłam, dzisiaj się boję lecz działam" - tak mówi o sobie. Kolarka specjalizująca się w konkurencjach sprinterskich, reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej. Na rowerze spędziła już połowę swojego życia. Jest medalistką Mistrzostw Europy oraz wielokrotną Mistrzynią Polski. Ponadto, pełni rolę trenerki oraz mentorki dla młodszych zawodników.

Czytaj więcej
Zawsze stara się dostrzegać pozytywne strony w trudnych sytuacjach i pragnie pokazać innym, że można osiągnąć swoje cele. Lubi odkrywać potencjał w drugim człowieku. Czasami zamienia rower na inne dwa kółka z silnikiem. Uzależniona od prędkości i nowych wrażeń, ciągle szuka nowych dróg rozwoju.

Paulina Petri w wolnych chwilach prowadzi dział bloga "Aktywność fizyczna", na którym porusza tematy związane ze zdrową aktywnością ruchową, pomagając nam zrozumieć jak funkcjonuje nasze ciało i jakie korzyści przynosi regularne uprawianie sportu. Zajmuje się również tematyką związaną z psychologią oraz motywacją, zachęcając innych do podejmowania aktywności i pokonywania własnych barier. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jako zawodowa kolarka i trenerka, dzieli się cennymi wskazówkami dotyczącymi treningu, regeneracji oraz zdrowego stylu życia.