Sposoby na zdrowie zaczerpnięte z medycyny Dalekiego Wschodu nieustannie zachwycają Nas swoją skutecznością. W oparciu o współczesne badania - wciąż chcemy czerpać z wiedzy, którą przekazywali sobie z pokolenia na pokolenia. Zdarzało się, że dawni specjaliści i badacze zdrowego stylu życia - widzieli receptę na długie życie w doskonałej formie i... prostych składnikach! Jednym z nich były ekologiczne i naturalne grzyby reishi - w których doszukiwano się wielu wspaniałych właściwości. Czy japońskie grzyby (występujące aż w sześciu odmianach!) rzeczywiście pomogą Nam w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia? Sprawdzamy!

Grzyby reishi na zdrowie

Prawdą jest, że grzyby reishi stanowią wspaniałe źródło wielu składników. Jednym z nich jest kwas ganoderowy, który swoim działaniem przypomina... ludzkie hormony! Dlaczego tego typu kwas jest tak ważny dla prawidłowego funkcjonowania Naszego organizmu? To właśnie zdrowy kwas ganoderowy - w przypadku zachorowania na choroby cywilizacyjne, w tym nowotwory - opóźnia ich negatywne skutki, co daje dłuższy czas i znacznie więcej sił na podjęcie odpowiednich kroków w walce z chorobą.Badania pokazują, że kwas ten może hamować namnażanie się komórek chorobowych - dlatego tak ważne jest przyjmowanie grzybów reishi jako formy wsparcia w przypadku ewentualnych nawrotów choroby. Nie bez powodu grzyby reishi nazywane są "nadzieją współczesnej medycyny"! Stosuj je profilaktycznie, a Twój organizm podziękuje Ci za to!


Ekologiczne reishi

Kolejną istotną kwestią, którą warto wiedzieć o zdrowych i naturalnych grzybach reishi, zwanymi też "ganodermą" czy "lakownicą żółtą", jest ich wpływ jaki mogą mieć na ochronę wątroby - stosowane w przypadku zatrucia bądź zapobiegawczo. Dzieje się tak za sprawą zdolności oczyszczania organizmu z toksyn - stosując naturalne grzyby reishi w ramach procesu detoksykacji, zadbaj o wykluczenie alkoholu z diety oraz regularne, niewielkie posiłki w ciągu dnia. Co ciekawe, reishi pomogą również w przypadku zatrucia... innymi grzybami! Uzupełnij swoją dietę w małe wielkie produkty!

Naturalna witalność

Zdrowa lakownica żółta wspiera zarówno Naszą formę fizyczną, jak i tę psychiczną. Ekologiczne grzyby reishi ułatwią zasypianie, dodają energii, zapobiegają negatywnym skutkom stresu - na co dzisiaj warto zwrócić szczególną uwagę. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze stylu życia jaki prowadzisz - zrób pierwszy krok do zmian i... wesprzyj się zdrowymi suplementami! Grzyby reishi bogate są w adaptogeny, które prawdopodobnie zwiększają wydajność oddychania komórkowego, co ma realny wpływ na dobre samopoczucie w ciągu dnia i podniesienie wydajności organizmu (polecamy w okresie wzmożonej nerwowości!).

Gdzie kupić zdrowe grzyby reishi?

Wysokiej jakości, ekologiczne grzyby reishi oraz inne suplementy i zioła, które stosujemy na co dzień - warto kupować w sprawdzonych i zaufanych miejscach. Unikajmy wybierania grzybów reishi w przypadkowych marketach czy sklepach, które wzbudzają nasze wątpliwości - ciekawą propozycją dla zabieganych mogą okazać się zakupy przez Internet, podczas których możemy skorzystać nie tylko z atrakcyjnych benefitów, ale także na spokojnie, w domowym zaciszu zaczerpnąć informacji na temat interesujących nas produktów.


Sięgając po niekonwencjonalne, naturalne suplementy diety - możemy mieć pewność, że produkt, który wybraliśmy dla siebie i swoich bliskich, jest produktem w pełni bezpiecznym. Naturalne, sproszkowane grzyby reishi firm takich jak Pilze Wohlrab, OstroVit czy Aliness, dostępne w sklepie internetowym ze zdrową żywnością i wysokiej jakości suplementami Zdrowie Na Stole - pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Grzyby reishi przeznaczone są dla osób dorosłych - rozważ ich suplementację szczególnie w przypadku chronicznego zmęczenia i ... poczuj różnicę!