Wielu z nas - szczególnie tych, którzy interesują się zdrowym stylem życia - spotkało się ze skrótem GABA. Co to za suplement? Jak działa? Na co pomaga? Przychodzimy z pomocą! Pod nie do końca zrozumiałą nazwą kryje się zdrowy kwas gamma-aminomasłowy, czyli innymi słowy związek organiczny, który zasłynął ze swoich cennych właściwości wspomagających odprężenie, wyciszenie oraz zdrowy, głęboki sen. To właśnie naturalny kwas gamma-aminomasłowy stanowi główny neuroprzekaźnik wykazujący działanie hamujące w układzie nerwowym. Co to oznacza w praktyce? GABA rewelacyjnie sprawdzi się w zdrowej diecie tych z nas, którzy doświadczają przewlekłego stresu, mają kłopoty z bezsennością, a także trudności z przystosowaniem się do nowych warunków. Czekają Cię duże zmiany w życiu prywatnym czy zawodowym? Sięgnij po zdrowy kwas gamma-aminomasłowy, aby wspomóc organizm w czasie narażenia na większy niż zwykle stres!


Zdrowa relaksacja

Bywają takie dni, kiedy jesteśmy nadmiernie pobudzeni - szklankę naparu z melisy doskonale uzupełni naturalny suplement GABA. To dzięki niemu nasz organizm uspokoi się i wyciszy, a objawy lęku zostaną złagodzone. Co ciekawe, zdrowy kwas gamma-aminomasłowy stosowany jest nie tylko przez osoby, mające trudności ze snem czy uzyskaniem stanu spokoju w ciągu dnia, ale także przez sportowców czy tych z nas, którzy wykonują intensywną pracę intelektualną. Dzięki ekologicznemu kwasowi z łatwością uzyskamy nie tylko zdrowy, głęboki sen, ale również... szybciej zaśniemy!

Zdrowy suplement diety na sen

Naturalna koncentracja

GABA słynie również ze swojego pozytywnego wpływu na koncentrację - polecana jest studentom w trakcie sesji, uczniom przed ważnymi egzaminami oraz... każdemu, kto czuje, że jego skupienie i koncentracja wymagają poprawy! Suplementując GABA w formie naturalnych i ekologicznych kapsułek możemy być pewni, że zyska na tym również nasza pamięć - to właśnie dzięki temu neuroprzekaźnikowi zdolność do zapamiętywania rośnie, a my możemy cieszyć się szybszym i skuteczniejszym koncentrowaniem się na tym, co ważne.

Ekologiczne działanie

Chociaż zdrowy i naturalny kwas gamma-aminomasłowy możemy znaleźć w walerianie, zwanej również kozłkiem lekarskim - aby zapewnić naszemu organizmowi odpowiedni poziom GABA, musielibyśmy wypić ogromne ilości naparu z kozłka. Rozwiązaniem dla zabieganych są ekologiczne kapsułki, które można zabrać ze sobą do plecaka lub torebki - na przykład marki OstroVit. GABA nie tylko doskonale wpływa na nasz nastrój i dobre samopoczucie, ale wspomaga również produkcję hormonu wzrostu, co przyczynia się do budowania zdrowej, wysportowanej sylwetki. Planujesz redukcję? Dodaj naturalny kwas do swojej diety - GABA pomoże Ci spalić niechciane kilogramy!

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem zdrowego i skutecznego suplementu diety, który swoim wielotorowym działaniem zapewni Ci wzmocnienie oraz regenerację organizmu - sięgnij po ekologiczny kwas gamma-aminomasłowy. Podaruj sobie i swoim Bliskim zdrowy, głęboki sen oraz wewnętrzny spokój w ciągu dnia. Ekologiczny suplement GABA znajdziesz w sklepach ze zdrową żywnością - na przykład w sklepie internetowym Zdrowie Na Stole, gdzie z łatwością i w dobrej cenie skompletujesz jesienno-zimową spiżarkę dla siebie i swojej Rodziny! Zadbaj o to, co najważniejsze - nie tylko w okresie przeziębień!

Dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na zdrowy sen.