Zarówno długi weekend majowy (29.04 – 01.05), jak i zbliżające się wakacje motywują do planowania bliższych i dalszych wyjazdów – aby były one jak najbardziej udane, warto zaopatrzyć się w kilka podstawowych produktów. Prócz kremu z wysokim filtrem, koszyka piknikowego czy szybkich i zdrowych przekąsek – przyda się lodówka turystyczna, opierająca swoje działanie nie na zasilaniu, a działaniu wkładów chłodzących. To właśnie dzięki nim praktyczna lodówka turystyczna może skutecznie chłodzić nie tylko napoje, które zabierzemy ze sobą w podróż, ale również lody, mrożone owoce, a nawet mięso czy sushi. Zakup lodówki turystycznej – polecanej szczególnie aktywnym, często podróżującym osobom - to inwestycja na lata, pozwalająca na uzyskanie pewności, że wszystkie przewożone w niej produkty spożywcze pozostaną świeże i zdatne do spożycia.

Gdzie kupić wkłady chłodzące?

Zakup lodówki turystycznej to jedno – równie istotne w tym przypadku są wkłady chłodzące, dzięki którym wybrana przez nas lodówka może działać prawidłowo. Wypełnione nietoksycznym, neutralnym dla środowiska żelem wkłady nie tylko utrzymają żywność w odpowiedniej temperaturze, ale także posłużą za skuteczne okłady – niwelujące ból mięśni i stawów, powstałe na przykład na skutek długiej wspinaczki górskiej. Co ważne – chcąc wykorzystać wkład chłodzący jako okład na skórę, wystarczy schłodzić go w lodówce. Jeśli jednak wkład ma służyć nam do ochładzania żywności – należy mrozić go minimum 6 godzin w temperaturze -18 st. C. Wybierając wkłady chłodzące do swojej lodówki turystycznej – warto zwrócić uwagę na jego wydajność. Szczególnie poleca się te wkłady, które chłodzą około 10 litrów lodówki turystycznej. Praktyczne wkłady chłodzące otrzymamy w sklepie ze zdrową żywnością – co ciekawe, możemy kupić je w wygodnym zestawie (5 sztuk).

Jak używać wkładów chłodzących?

Aby prawidłowo używać wkładów chłodzących – należy włożyć je do zamrażarki, a następnie umieścić w lodówce turystycznej, najlepiej na samym wierzchu produktów - chłód, inaczej niż ciepło, zawsze opada na dół. Tak przygotowany wkład bez problemu powinien wytrzymać nawet kilka godzin rodzinnego pikniku. Co więcej - praktyczne wkłady do lodówki turystycznej są wielokrotnego użytku, co oznacza, że mogą posłużyć nam na wiele wyjazdów. Wkład chłodzący z powodzeniem wykorzystamy też w torbie termicznej – dzięki swojej funkcjonalności i uniwersalności sprawdzi się w wielu wyjazdowych sytuacjach, zapewniając niezawodne działanie przez długi czas. Co ważne dla miłośników ekologii – wkłady do lodówki turystycznej wykonane są z wysokiej jakości folii, nadającej się do recyclingu. Czy lodówka turystyczna przyda się tylko w czasie wzmożonych wyjazdów? Niekoniecznie! Jesienią i zimą skutecznie schłodzimy w niej produkty w domu – wykorzystując niewielkich rozmiarów lodówkę do mrożenia napojów w puszce czy alkoholu.

Kubki i butelki podróżne


	  
	Kubki i butelki podróżne

Oprócz funkcjonalności, wysokiej jakości wykonania i atrakcyjnego wyglądu, nasze kubki i butelki podróżne wyróżniają się wieloma dodatkowymi cechami, które przyciągają uwagę klientów. Doskonale izolują termicznie, dzięki czemu utrzymują temperaturę napoju na długo, co sprawia, że są idealne dla osób pragnących cieszyć się gorącą kawą lub herbatą podczas długich podróży. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia ich trwałość i niezawodność. Kubki i butelki podróżne dostępne w naszej ofercie są również łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości, co jest kluczowe dla osób prowadzących aktywny tryb życia i często korzystających z nich w trakcie podróży. W związku z tym, nasze kubki i butelki termiczne nie tylko cechują się funkcjonalnością, ale także praktycznością i stylem, co sprawia, że są idealne dla osób ceniących sobie wygodę i wysoką jakość produktów.

Zobacz w sklepie