Ostrovit to polski producent suplementów, oferujący produkty najwyższej jakości od ponad 10 lat. Osoby, stające przed wyborem zdrowej suplementacji, niejednokrotnie zastanawiają się której marce powinni zaufać. Nie da się ukryć – aktualnie rynek suplementów oferuje całe mnóstwo naturalnych, ekologicznych produktów – zachęcających przemyślanym składem, dużymi opakowaniami, a przede wszystkim skutecznym działaniem. To właśnie Ostrovit - poprzez lata skrupulatnej pracy nad suplementami i odżywkami dla sportowców (i nie tylko!) - może cieszyć się sporym zaufaniem konsumentów. Potwierdzona laboratoryjnie jakość, rzeczywiste działanie zawartych w zdrowych suplementach składników oraz sprzedaż produktów w ponad 40 krajach na świecie sprawia, że produkty Ostrovitu są tak chętnie wybierane przez osoby, zwracające uwagę na zdrowy, ekologiczny styl życia. W ofercie marki znajdziemy między innymi najwyżej jakości suplementy diety (zarówno w formie płynnej, tabletek powlekanych, jak i kropli), naturalne masła orzechowe oraz bezglutenowe ryże i makarony konjac (idealne dla osób na diecie odchudzającej). Szczególną uwagę warto zwrócić na serię suplementów Supreme Pure – bez zbędnych zbrylaczy, wypełniaczy i innych dodatków. Osoby, chcące wdrożyć do swojej codziennej cenne dla zdrowia witaminy i minerały mogą sięgnąć po naturalne suplementy – dedykowane zarówno kobietom (z biotyną i cynkiem dla pięknej i gładkiej skóry), jak i mężczyznom (z ekstraktem z owoców z palmy sabałowej, naturalnie podnoszącej libido).

Popularne suplementy Ostrovit

W sklepie zdrowienastole.pl najbardziej popularne suplementy diety firmy Ostrovit to: Olej MCT, Kolagen morski z kwasem hialuronowym i witaminą C oraz Witamina D3 8000 z K2 natto.

OSTROVIT OLEJ KWASY TŁUSZCZOWE MCT 500 ml

OstroVit Olej MCT to nic innego jak najwyższej jakości średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT (medium-chain triglycerides), w nietłukącej się butelce. Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe zalecane są szczególnie sportowcom i osobom o zwiększonej aktywności fizycznej.


	  OSTROVIT OLEJ MCT 500 ml
	  Zobacz w sklepie

KOLAGEN KWAS HIALURONOWY

Kolagen Morski z Kwasem Hialuronowym i Witaminą C to suplement diety stworzony z myślą o wszystkich osobach dbających o piękny i zdrowy wygląd skóry, a także osób uprawiających sport, po kontuzjach sportowych lub intensywnym wysiłku fizycznym.


	  KOLAGEN KWAS HIALURONOWY
	  Zobacz w sklepie

OSTROVIT WITAMINA D3 4000 K2

Witamina D3 4000 IU + K2 to suplement diety, który dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób uzyskać odpowiedni poziom witamin w organizmie. Chcesz mieć mocne kości i zęby, zdrową skórę oraz dobrą krzepliwość?


	  OSTROVIT WITAMINA D3 8000 K2
	  Zobacz w sklepie


Sprawdź pełną ofertę produktów: OstroVit i skorzystaj ze zniżki co najmniej 10%.
Banner Ostrovit